Podstron w systemie:


399 645

Stron www:

5655

Logowanie: 


Przypomnienie hasła Reczna aktywacja konta

Login Hasło

Skrypt 2.5 - Informacje
E-book Pozycjonowanie stron www


Prosimy o zalogowanie

 
Witaj w systemie LiveLink.pl!

Aby zainstalować skrypt pozycjonujący LiveLink w najnowszej wersji (2.5) należy zarejestrować się w systemie.

Wszystkie niezbędne informacje związane z instalacją skryptu na twojej stronie oraz z obsługą systemu znajdziesz w dziale dokumentacja!

Po zalogowaniu się do Panelu, w dziale "Moje strony", znajduje się formularz dodania strony do systemu pozycjonującego LiveLink.pl.
Po dodaniu strony, przy jej adresie na liście stron zobaczysz link INFO w kolumnie instalacja - pobierzesz tam pliki instalacyjne i dowiesz się krok po kroku co należy zrobić, aby zainstalować skrypt LiveLink na swojej stronie www. W razie jakichkolwiek problemów z aktywacją po wgraniu plików, ustawieniu odpowiednich uprawnień plikom i zamieszczeniu skryptu LiveLink na swojej stronie, nasz kreator pomoże Ci je rozwiązać, poprzez szczegółową analizę łączności - podpowie, gdzie może leżeć problem.

Po aktywacji strony, możesz już korzystać z systemu LiveLink a za zdobyte punkty, rozdawać swoje linki na wszystkich stronach przyłączonych do systemu - pozycjonując je tym samym na wysokie miejsca w rankingach polskich wyszukiwarek stron www.

LiveLink.pl to w pełni zautomatyzowany system wymiany linków stałych, który usprawni twoje pozycjonowanie!

Wraz z wprowadzeniem wersji 2.5 skryptu klienta livelink, powracamy do jednego unikalnego zestawu instalacyjnego (czyli 3 plików), który generowany jest dla Twojego konta. Pobrany zestaw instalacyjny dla pierwszej strony, którą podłączysz do systemu, można wgrywać na pozostałe strony, które będziesz podłączał w obrębie swojego konta.

LiveLink Team

Regulamin serwisu | Program Partnerski | Pozycjonowanie

LiveLink.pl - darmowe pozycjonowanie